327
FRANCIS SMITH (1881-1961) "LA PONCHE À SAINT-TROPEZ" HUILE SUR TOILE SIGNÉE EN BAS À DROITE ET DATÉE "1927", CONTRESIGNÉE ET DÉDICACÉE À MICHELIN GAY-DELLILE AU REVERS. 37 X 44 CM PROVENANCE : GALERIE DANIEL MALINGUE À PARIS, JUILLET 1984.
Salony aukcyjne :
10h30 - czwartek 22 kwiecień 2021
Miejsce sprzedaży :

Licytuj na bieżąco

Licytuj z domu, to nic trudnego

Licytuj

Przekaż nam swoje pytania

Skontaktuj się z nami

Symulator kosztów

Wpisz oferowaną kwotę, a strona obliczy rzeczywistą proponowaną kwotę zakupu z uwzględnieniem wszystkich kosztów.