153
BRACELET EN OR GRIS COMPRENANT, EN ALTERNANCE, 22 RUBIS RONDS SERTIS GRIFFE PESANT ENTRE 0,10 ET 0,15 CARATS CHAQUE ET 21 DIAMANTS RONDS SERTIS GRIFFE PESANT ENTRE 0,10 ET 0,15 CARATS CHAQUE. FERMOIR DOUBLE 8 DE SÉCURITÉ. POIDS BRUT 13,16 GR LONG. 20,5 CM (FERMÉ)
Salony aukcyjne :
10h30 - czwartek 22 kwiecień 2021
Miejsce sprzedaży :

Licytuj na bieżąco

Licytuj z domu, to nic trudnego

Licytuj

Przekaż nam swoje pytania

Skontaktuj się z nami

Symulator kosztów

Wpisz oferowaną kwotę, a strona obliczy rzeczywistą proponowaną kwotę zakupu z uwzględnieniem wszystkich kosztów.