78
ÉCOLE FLAMANDE FIN XVIIIE DÉBUT XIXE SIÈCLE ATTRIBUÉ AUTREFOIS À : VINCENT JANSZ. VAN DER VINNE (1736-1811) "LES PATINEURS" HUILE SUR TOILE TRACE DE SIGNATURE, EN BAS À DROITE. 153 X 181 CM. EXPERT : RENÉ MILLET PROVENANCE : VENTE PIASA DU18 MARS 2001, LOT 168 ADJUGÉ ENVIRON 50 000€
Salony aukcyjne :
14h00 - wtorek 23 kwiecień 2024
Miejsce sprzedaży :
BETHUNE (62400) - AVENUE DE LA FERME DU ROY

Licytuj na bieżąco

Licytuj z domu, to nic trudnego

Licytuj

Przekaż nam swoje pytania

Skontaktuj się z nami

Symulator kosztów

Wpisz oferowaną kwotę, a strona obliczy rzeczywistą proponowaną kwotę zakupu z uwzględnieniem wszystkich kosztów.